Розклад автобусів Берлін - Дніпро на 22 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Автобусні перевезення Берлін-Дніпро


Бажаєте доїхати з Німеччини в Україну швидко та комфортно? Це цілком реально! Оберіть одну серед пропозицій на сайті KoloBus. Перевізники відкривають реєстрацію на автобусний рейс з Берліну в Дніпро за 3 місяці до дати відправки транспорту з автостанції. Це дуже зручно для пасажира, який не звик покладатися на випадок, а планує свої поїздки заздалегідь. Таким чином він має час вибрати оптимальну пропозицію та гарантовано здійснити бронювання за доступною ціною саме на той рейс, що максимально задовольнить його потреби.

Детальна інформація на сайті KoloBus дозволяє дізнатися про: 

- рейс, маршрут, зупинки й пересадки; 

- ціну, знижки та кількість вільних місць; 

- час відбуття транспорту з автостанції й тривалість перебування автобуса в дорозі; 

- можливість перевезення тварин та вимоги до багажу; 

- рівень комфорту й додаткові послуги. 


Ви заздалегідь зможете підготуватися до поїздки. Вона буде цілком безпечною, адже система пропонує на вибір рейси тільки від надійних перевізників.


 Питання та відповіді
Скільки коштує квиток на автобус Берлін-Дніпро?

Ціна білету з Берліну в Дніпро варіює, стартуючи від 69 євро. Вона може мінятися в залежності від обраного рейсу, маршруту, перевізника, рівня комфорту та інших нюансів.

Скільки триває поїздка на автобусі Берлін-Дніпро?

Зазвичай транспорт рухається за встановленим маршрутом, витрачаючи на дорогу півтори доби. Графік та зупинки конкретного автобуса можна дізнатися на сайті колобус.юа.

Як забронювати квиток на автобус Берлін-Дніпро?

Купити білет з України в Німеччину дуже просто: оберіть дату відправки та кількість місць і натисніть кнопку «Пошук». Система відсортує всі варіанти, що відповідатимуть зазначеним критеріям. Ознайомтеся з наявними пропозиціями та натисніть «Забронювати». Після цього потрібно буде внести прізвище та ім’я пасажира, телефон і контактну інформацію. Також слід виділити ще деякі пункти, якщо хочете замовити автобусний квиток для пасажира, якому перевізником надаються знижки. Наприкінці варто обрати оптимальний спосіб для розрахунку.

Чи існують обмеження на поїздки за маршрутом Берлін-Дніпро?

Наразі кожен бажаючий може купити квиток на автобусний рейс з Берліна в Дніпро за доступною ціною. Обмеження можуть бути введені конкретним перевізником, тому варто обов’язково ознайомитися з умовами поїздки на обраному транспорті перш ніж купити квиток на автобус з Берліну в Дніпро.

Як часто їздять автобуси Берлін-Дніпро?

Рух транспорту з України в Німеччину цілком стабільний, тож ви можете купити квиток для дітей та дорослих на будь-який день тижня, обравши оптимальну пропозицію серед кількох наявних варіантів.