Розклад автобусів Брно - Тернопіль на 23 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Квитки на автобусний рейс Брно-Тернопіль на сайті KoloBus


Наш сервіс призначений для того, щоб кожен пасажир міг швидко та безпечно купити квиток на автобус. Отримуючи інформацію безпосередньо від перевізників, ми впевнені в її правдивості, як і в тому, що відправка автобусів зі станції відбудеться чітко за розкладом та анонсований маршрут відповідатиме дійсності. Обираючи рейс зверніть увагу на наступні критерії: 

- станції прибуття та відправлення; 

- час відправлення й тривалість перебування в дорозі; 

- ціну та наявність знижок; 

- вимоги до багажу; 

- необхідні документи; 

- додаткові послуги й рівень комфорту.

Купити квиток автобусний із Брно до Тернополя


З сервісом KoloBus кожен має змогу планувати свої поїздки заздалегідь. Як правило, перевізники відкривають бронювання за 3 місяці. Це дуже зручно. Маючи доступ до інтернету, можете купити білет не виходячи з дому, тож не важливо, яка погода надворі, ви обов’язково ознайомитеся з кількістю вільних місць та замовите квиток на потрібний рейс. Визначившись, натисніть «Забронювати» й перейдіть до спеціальної форми, щоб внести всі необхідні дані та завершити операцію.

Більшість перевізників забезпечують максимально комфортні умови для подорожі. Це не лише м’які сидіння та наявність ременів безпеки, а й кондиціонер та розетки, тож температура в салоні буде комфортною і пасажири завжди зможуть підзарядити свої гаджети. В деяких автобусах можна перевозити тварин. Проаналізувавши власні потреби, ви, безперечно, купите квиток на рейс, який задовольнить їх. Питання та відповіді
Скільки коштує квиток на автобус Брно-Тернопіль?

Ціна білету з Чехії в Україну може суттєво відрізнятися і варіює від 733 до 1500 крон. Залежить вона від маршруту, тривалості перебування в дорозі, перевізника та інших факторів.

Скільки триває поїздка на автобусі Брно-Тернопіль?

Час варіює від 12 до 17 годин. Тривалість перебування в дорозі залежить від обраного автобусного рейсу (кількості зупинок, довжини та тривалості маршруту), швидкості проходження кордону, наявності пересадок тощо.

Як забронювати квиток на автобус Брно-Тернопіль?

Оберіть дату та кількість місць і натисніть кнопку «Пошук». Система продемонструє всі варіанти. Прочитавши детальну інформацію можна знайти рейс, що відповідатиме наявним вимогам. Натисніть «Забронювати» та внесіть всю необхідну інформацію.

Чи існують обмеження на поїздки за маршрутом Брно-Тернопіль?

Поїздки автобусом з Чехії в Україну для дітей та дорослих не мають обмежень, проте вони можуть бути прописані окремо в кожного конкретного перевізника, тож перш ніж купити автобусний квиток, обов'язково ознайомтеся з умовами.

Як часто виїжджають автобуси Брно-Тернопіль?

Із автостанції в Брно рейсовий транспорт курсує до Тернополя щодня. Всі зміни руху одразу відображаються в графіку.