Розклад автобусів Ганновер - Київ на 22 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Ганновер-Київ: як швидко та безпечно купити квиток на автобус


Плануєте поїздку з Києва в Ганновер чи шукаєте транспорт, щоб швидко та з комфортом дістатися в зворотному напрямку? Скористайтеся функціоналом сервісу KoloBus. Це онлайн-каса, яка дозволяє замовити квитки на автобус з будь-якого куточка планети та надає пасажирам максимальну підтримку. Маршрут Ганновер-Київ є дуже популярним. Це невелика кількість рейсів, але автобуси здійснюють рух в даному напрямку щодня. Вони перебувають в дорозі близько 30 годин, відбувають та прибувають до різних автостанцій. Як швидко транспорт прибуде до кінцевої точки залежить від різних факторів, та переважно від часу, затраченого на проходження митниці та обраного маршруту.

KoloBus співпрацює лише з легальними перевізниками, тож не хвилюйтеся за безпеку майбутньої подорожі. Щоб замовити квиток на автобус, використовуйте фільтр на даній веб-сторінці: зазначте бажану дату відправлення та кількість місць і, натисніть «Пошук». Система покаже всі актуальні пропозиції. Можна вивчити детально кожну з них, щоб обрати найкращу. Для бронювання білету на автобус введіть інформацію про пасажирів та контактні дані в спеціальну форму, виберіть зручний спосіб оплати.

Ціни на автобусні квитки Ганновер-Київ – доступні. Для дітей та людей похилого віку перевізники можуть продавати білети зі знижками. Даний транспорт є оптимальним варіантом для того, хто бажає швидко дістатися місця призначення без зайвих витрат. Така подорож не передбачає обмежень, втім, далеко не в кожному автобусі дозволяється перевозити тварин. Також регулюються розміри та вага багажу. Рівень комфорт варіює. Іноді він може обмежуватися пасками безпеки та зручними кріслами, а може – передбачати наявність облаштованого туалету й кондиціонерів.

Ганновер: що варто відвідати


Ганновер – це місто нижньосаксонського земельного району в Німеччині. Воно має багату історичну та культурну спадщину. Тут знаходиться кілька дуже цікавих пам'яток:

- Ратуша Ганноверу

Одна з найбільших ратуш у Німеччині, побудована в новороманському стилі. Висока вежа, яка має панорамний оглядовий майданчик, пропонує подивитися на найкращі краєвиди.

- Сади Герренхаузен

Культурно-історичний комплекс включає парки та палац, побудований в стилі бароко.

- Історичний музей

Експонати відображають різні аспекти міського життя та подій минулого.

- Marktkirche

Церква в готичному стилі є справжнім серцем історичного центру міста.

- Будинок Лейбніца

Будинок в стилі бароко, в якому жив і працював філософ Готфрід Вільгельм Лейбніц.

- Акваріум-Терраріум, парк Maschpark, величезний зоопарк з екзотичними тваринами.

В Ганновері ви можете відвідати величезну кількість музеїв та інших цікавих місць, які вражають своєю красою чи історичним минулим.

Питання та відповіді
Яка відстань між Ганновером та Києвом на автобусі?

Ці міста розташовані одне від одного на відстані 1600 кілометрів.

Скільки часу займає проходження кордону Німеччини?

Тривалість перебування на митниці абсолютно не залежить від перевізника, та в розрахунках зазвичай фігурує 1 година.

Як часто відправляються автобуси з Ганноверу до Києва?

З Німеччини (Ганновер), переважно з автовокзалу на Rundestraße 12, рейсовий транспорт до Києва (Україна) на автостанцію за адресою вул. С. Петлюри, 32 курсує кожного дня.

За скільки часу до поїздки бронювати білети Ганновер-Київ?

Купувати квитки з Німеччини в Україні бажано заздалегідь, адже хоч рух автобусів на маршруті Ганновер-Київ є стабільним, та білети на транспорт пасажири теж замовляють щодня. Як правило, перевізники відкривають бронювання на 3 найближчі місяці.

Яка ціна білетів на автобус Ганновер-Київ?

Середня вартість квитка складає 100 євро.