Розклад автобусів Глівіце - Одеса на 23 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Автобусні рейси в напрямку Глівіце-Одеса


Шукаєте автобусний білет? На KoloBus ви можете замовити його за лічені хвилини. Онлайн квиток функціонально нічим не відрізнятиметься від звичайного паперового варіанту, придбаного в касі автовокзалу, але за ним не доведеться нікуди їхати чи стояти годинами в черзі. На нашому сайті відображаються всі необхідні дані, що дозволяють прийняти рішення, який саме квиток найкраще купити. Сервіс надає інформацію про актуальні автобусні рейси з Глівіце в Одесу. Графік, як правило, розписаний на найближчі 3 місяці. Чи надаються знижки? Так, в більшості випадків акційні ціни діють на замовлення квитків для дітей.

Особливості автобусних рейсів Глівіце-Одеса


Білети на транспорт з Польщі в Україну мають доступні ціни. Якщо їх замовили онлайн, то можете бути впевнені – бронювання гарантує вам місце в автобусі. На що варто розраховувати, віддаючи перевагу тому чи іншому перевізнику? Вся основна інформація зазначена на сайті, в тому числі – можливість перевозити тварин, допустима вага і розміри багажу, тривалість перебування в дорозі, пересадка та рівень комфорту. Що ж до останнього, то сучасні автобуси, як мінімум, забезпечують пасажирів:

- зручними кріслами;

- безпечними умовами транспортування;

- можливістю підзарядити гаджети. 


В них також може бути Wi-Fi, кондиціонер та напої. Кожен має можливість обрати рівень комфорту відповідно до власних потреб. Співпрацюємо лише з легальними перевізниками, тож ваша дорога буде швидкою та безпечною.  Питання та відповіді
Скільки коштує квиток на автобус Глівіце-Одеса?

Ціна білетів на рейс з Польщі в Україну становить 166-200 злотих. Вона варіює в залежності від перевізника та вибраного ним маршруту, а також деяких інших факторів, з часом може змінюватися.

Скільки триває поїздка на автобусі Глівіце-Одеса?

Автобус перебуває в дорозі в середньому 22-25 годин. Час подорожі залежить від обраного маршруту та швидкості проходження кордону.

Як забронювати квиток на автобус Глівіце-Одеса?

Замовити квиток з Польщі в Україну дуже легко. Оберіть потрібну дату та зазначте кількість місць, натисніть кнопку «Пошук». Система відфільтрує пропозиції, які відповідатимуть зазначеним критеріям. Ознайомтеся з ними, а прийнявши остаточне рішення, натисніть «Забронювати». Після цього слід заповнити контактну інформацію та вибрати форму оплати.

Чи існують обмеження на поїздки за маршрутом Глівіце-Одеса?

Ви можете вільно купити квиток на автобусний рейс з Польщі в Україну без будь-яких обмежень, втім, вони можуть бути встановлені конкретним перевізником.

Як часто виїжджають автобуси Глівіце-Одеса?

Транспорт для перевезення дітей та дорослих в даному напрямку курсує щодня. Всі зміни в розкладі оперативно відображаються на колобус.юа.