Розклад автобусів Львів - Краків на 23 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Купити автобусні квитки зі Львова до Кракова на сайті KoloBus


Збираєтесь у подорож з України до Польщі? Коли немає можливості скористатися авіатранспортом, а поїздка двома потягами є надто виснажливою, то єдиним варіантом залишається автобус. Якщо ви купили квиток на автобус зі Львова до Кракова, то зможете дістатися до свого місця призначення менше, ніж за пів доби.


Даний вид транспорту є найбільш економічним та популярним на маршруті Львів-Краків. Щоб відбути з автовокзалу в бажаний день і час, рекомендуємо заздалегідь забронювати своє місце на обраний рейс. Це можна легко зробити за допомогою сервісу KoloBus. Виберіть зручний варіант, визначившись з днем і часом поїздки, автостанціями для відправлення та прибуття. Важливими факторами для вибору того чи іншого транспортного засобу є вартість квитка та можливість отримання знижок, які часто пропонуються на дитячі білети. Рейс буває прямим або з пересадками, а рівень комфорту транспорту може значно варіювати.


На борту автобуса можна знайти зручні сидіння, доступ до інтернету, розетки, кондиціонер та туалет. В деяких випадках навіть є можливість замовлення напоїв чи скористатися послугами стюардеси. Умови перевезення часом суттєво відрізняються. Про рівень комфорту та іншу інформацію можна дізнатися, натиснувши на значок «Деталі рейсу».


Забронюйте свою подорож, обравши найзручніший рейс для себе та інших пасажирів, зазначивши імена й контактну інформацію. Оплату за квиток можна здійснити онлайн або готівкою при посадці в автобус. Подорожуйте безпечно з KoloBus! 


Визначні місця Кракова


Краків – одне з найбільш прекрасних міст Польщі з багатою історією. Воно славиться своєю культурною спадщиною та численними архітектурними пам'ятками. Ось кілька найважливіших з них:

- Головний Ринок (Rynek Główny).

Це одна з найбільших ринкових площ у Європі і центральна частина Старого Міста. Тут ви знайдете Ратушу, костел Святого Варфоломія та багато інших історичних будівель.

- Вавельський замок (Zamek Królewski na Wawelu

Розташований на високому пагорбі, цей замок є символом Кракова і колишнім резиденційним комплексом польських королів. Замок включає катедралу, Резиденційний палац та кілька музеїв.

- Костел святої Марії (Kościół Mariacki).

Церква Святого Марії з великою альтарною різьбою. Це один із найбільших прикладів подібного оформлення. Відвідайте її і підніміться на вежу, щоб насолодитися захоплюючим видом міста.

- Шинок Сукенниці (Sukiennice).

Будівля розміщена на Ринковій площі, яка колись служила галереєю для торгівлі товарами, такими як шовк і приправи. Сьогодні тут розташовано ринок з ремісницькими виробами та сувенірами.

- Університет Ягеллонського (Uniwersytet Jagielloński).

Один із найстаріших університетів у світі, заснований у 1364 році. Кампус університету має багато історичних будівель, включаючи Аулу Ягеллонську.

- Пантеон і Музей Кракова (Muzeum Krakowa).

Розташований на площі Марії Магдалини, Пантеон - це мавзолей видатних постатей польської історії. Тут також розташовано Музей Кракова, який пропонує велику колекцію артефактів і реліквій.

- Костел святого Петра і Павла (Kościół św. Piotra i Pawła).

Це один із найбільших і найкрасивіших барокових костелів у Польщі.

Пам’ятки Кракова, безумовно, варті того, щоб замовити квиток на автобус та відправитися в подорож. Вище наведено лише кілька прикладів того, що варто побачити у Кракові. Місто славиться своєю неймовірною атмосферою, мистецтвом, культурою та кулінарією.

Питання та відповіді
Скільки коштує квиток на автобус Львів-Краків?

Ціна квитків на автобус зі Львова до Кракова коливається від 600 до 1200 гривень. Зворотні квитки на той же маршрут коштують від 70 до 150 злотих. Вартість залежить від перевізника, рівня комфорту та інших факторів.

Скільки триває поїздка на автобусі Львів-Краків?

Тривалість подорожі на автобусі Львів-Краків становить в середньому від 6 до 9,5 годин.

Як забронювати квиток на автобус Львів-Краків?

Для бронювання квитка скористайтеся фільтром на веб-сайті. Виберіть дату та кількість білетів, оберіть зручний рейс і внесіть контактну інформацію. Оплату можна здійснити готівкою при посадці або розрахуватися за допомогою безготівкового переказу.

Чи існують обмеження на поїздки за маршрутом Львів-Краків?

Немає обмежень для подорожей автобусом у даному напрямку. Квитки може купити кожен бажаючий, головне на забути взяти в дорогу документи для посвідчення особистості. В автобусах створені умови для безпечного перевезення дорослих і дітей.

Як часто виїжджають автобуси Львів-Краків?

Транспорт за даним маршрутом курсує щодня, тож кожен може купити квиток на вподобаний рейс. Його бажано замовити заздалегідь, щоб гарантовано отримати бронь на місце на конкретний автобус.