Розклад автобусів Люблін - Львів на 23 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Квитки на автобус Люблін-Львів: замовити на KoloBus


Скучили за домівкою? Купіть автобусний квиток на рейс Люблін-Львів, щоб швидко та безпечно дістатися в Україну. Ми знаємо, що вартість білетів іноді буває геть не демократична, тож пропонуємо вам різноманітні пропозиції від різних перевізників, щоб кожен обрав для себе: 

- оптимальну ціну; 

- автовокзал (місце прибуття та відправлення) і зручний маршрут; 

- рівень комфорту. 


Перевізники часто пропонують знижки на замовлення автобусного квитка, наприклад, для дітей. Вони ж зазначають умови перевезення. В більшості випадків автобус – це не лише зручні сидіння та ремені безпеки, а й наявність вай-фаю, кондиціонеру, розеток та напоїв. В деяких рейсах допускається перевезення тварин, але їх беруть далеко не в кожен автобус, тож з умовами транспортування бажано ознайомитися перш, ніж зробити свій остаточний вибір. Питання та відповіді
Скільки коштує квиток на автобус Люблін-Львів?

Ціна білетів на автобус з Любліну до Львова варіює: від 55 до 120 злотих. Залежить вона від різних факторів – маршруту, рівня комфорту автобуса, від перевізника.

Скільки триває поїздка на автобусі Люблін-Львів?

Як правило, дорога на автобусі з Любліну до Львова триває від чотирьох з половиною до семи з половиною годин. Все залежить від швидкості проходження кордону, обраного маршруту та кількості зупинок.

Як забронювати квиток на автобус Люблін-Львів?

Щоб замовити білет з Польщі в Україну, оберіть бажану дату на сайті KoloBus і натисніть кнопку «Пошук». Система відсортує всі пропозиції від перевізників. Ознайомтеся з ними та натисніть «Забронювати», коли знайдете оптимальний варіант.

Чи існують обмеження на поїздки за маршрутом Люблін-Львів?

Замовити автобусний квиток на рейс з Польщі в Україну за доступною ціною може кожен бажаючий. Транспорт призначений для перевезення дорослих та дітей – комфортно й безпечно. Обмеження можуть стосуватися поїздки на автобусах конкретного перевізника, наприклад, обмеження розмірів та ваги багажу, тож обов’язково ознайомтеся з усіма нюансами, перш ніж купити білет.

Як часто виїжджають автобуси Люблін-Львів?

Транспорт з автостанції Любліна до Львова відправляється 6 разів на тиждень. Звісно, ніхто не виключає можливість подальших змін в графіку, тож обов’язково перевірте наявність рейсів на потрібну дату, а краще забронюйте місця заздалегідь.