Розклад автобусів Майнц - Харків на 22 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Білети на автобус Майнц-Харків на сайті KoloBus


Плануєте подорож з Німеччини в Україну? Якщо ви шукаєте доступний транспорт, в якому буде комфортно дітям та дорослим, автобус може стати ідеальним варіантом. З його допомогою ви можете швидко та бюджетно дістатися з Майнца до Харкова. Різноманіття рейсів і маршрутів дозволяє знайти підібрати на будь-який смак.

Одним з популярних сервісів для пошуку та бронювання автобусних квитків є KoloBus.com.ua. Цей сайт дозволяє легко знайти і забронювати квиток для міжнародних поїздок з пересадками або без них. Дістатися з Майнца до Харкова можна навіть менш як за дві доби. Пасажир має можливість вибирати, орієнтуючись на важливі для себе фактори, наприклад, ціни, адже вартість квитків варіює. Деякі перевізники надають знижки, в більшості випадків на білети для дітей.

Щоб знайти оптимальний варіант, спочатку визначте день і час вашої поїздки, а також зручне місце відправлення в Майнці та автостанцію, на яку бажали б прибути в Харкові. Зазвичай автобус завершує свій рух на АВ, вул. Гагаріна, 22 чи АС, вул. Євгена Котляра, 11.

Транспорт, що прямує з Німеччини в Україну має різний рівень комфорту, та в більшості випадків він передбачає наявність: 

- зручних сидінь та ременів безпеки; 

- кондиціонеру й вай-фаю;

- туалету;

- розеток для підзарядки гаджетів;

- напоїв;

- стюардеси.


На сайті KoloBus.com.ua ви можете легко порівняти різні пропозиції та обрати ту, що вам найбільше підходить. Чи існують обмеження на поїздку автобусом з Майнца в Харків? Вони відсутні, хоча можуть визначатися перевізником. Зазвичай стосуються вимог до перевезення багажу чи тварин. Обов’язково ознайомтеся з деталями поїздки, перш ніж купити автобусний квиток з Німеччини в Україну.

Пам’ятки міста Майнц


Майнц – це одне з найстаріших міст в Німеччині. Воно славиться своєю історією та культурою. Що варто відвідати, перш ніж скористатися послугами перевізника і замовити квиток до Харкова?

- Кафедральний собор Святого Мартина і Стефана (Mainzer Dom).

Римсько-католицький собор є символом міста. Головна кафедра архієпископа Майнца вражає своєю величчю і романською архітектурою.

- Церква Святого Петра (St. Peter's Church).

Одна з найстаріших церков в Німеччині. Побудована вона в IX столітті. Має важливі християнські реліквії.

- Гезенберзький замок (Schloss Heidelberg).

Величезна споруда, що розташована на березі річки Рейн. Стала імпозантним символом міста. Замок був резиденцією найвеличніших з величних – різних архієпископів і владарів.

- Римський театр (Mainzer Römischer Theater).

Ці археологічні руїни є одним з найбільших та найстаріших римських театрів у Німеччині. Що не дивно, адже вони датуються (орієнтовно) першими роками нашої ери.

- Ландесмузей Майнц (Landesmuseum Mainz).

Один з найбільших музеїв штату Рейнланд-Пфальц. Він володіє значущими археологічними колекціями, включаючи артефакти з римського та середньовічного періодів.

- Музей Гутенберга (Gutenberg-Museum).

Присвячений історії друкарства та видання, а також включає найбільшу колекцію історичних книг.

- Церква Святого Крістофа (St. Christoph).

Будівництво цієї споруди почалася в XIII столітті, тож вона є прикладом ранньої готичної архітектури.

- Римський сходовий храм (Römische Treppe).

Археологічний пам'ятник, який датується І століттям до н.е. і вказує на римське походження міста.

Це лише частина пам'яток Майнца, які вас можуть зацікавити. Місто також відоме своїми виноробними традиціями. Відвідайте місцеві виноробні й ресторани. Ви не пожалкуєте.

Питання та відповіді
Скільки триває поїздка на автобусі Майнц-Харків?

Автобусна подорож з Німеччини в Україну, а саме з міста Майнц в Харків в середньому займає 43 години. Тривалість перебування транспорту в дорозі залежить від маршруту та швидкості проходження митниці.

Скільки коштує квиток на автобус Майнц-Харків?

Ціна квитка на автобус варіює, адже залежить від рейсу та маршруту, рівня комфорту транспорту, системи ціноутворення конкретного перевізника. Вартість білету на подорож автобусом Майнц-Харків складає від 124 до 155 євро. Згодом вона може змінитися, та обов’язково одразу відобразиться в системі.

Чи варто шукати квиток Майнц Харків заздалегідь?

Звісно, білет на автобус можна купити й напередодні, за умови, що він буде в наявності, що вкрай сумнівно. Насправді ж бронювати квитки пасажири починають за кілька місяців до запланованої поїздки, щоб гарантовано поїхати з обраним перевізником в рейс, що прямує за потрібним маршрутом в бажаний день і час. Забронювати квиток у перевізника з Німеччини в Україну можна на будь-який день у найближчі 3 місяці згідно графіку.

Як можна придбати квитки на автобус Майнц-Харків?

Замовити білет на автобус дуже легко. Для цього варто скористатися можливостями сервісу KoloBus. Спеціальний фільтр допоможе відсортувати всі рейси автобусів, що прямують з міста Майнц в Харків, варто лише зазначити дату відправки з автовокзалу та кількість місць. Відобразяться всі актуальні варіанти. Вивчить детально кожен із них, щоб зробити свій вибір. Для цього натисніть «Забронювати». Відкриється спеціальна форма, в яку необхідно внести контактні дані та іншу інформацію, що стосується пасажира чи пасажирів. Все це займе лише декілька хвилин. Розрахуватися можна онлайн або готівкою безпосередньо під час посадки в автобус.

Як часто відправляються автобуси до Харкова?

Рейсові автобуси з Німеччини в Україну, а саме з міста Майнц до Харкова курсують декілька днів на тиждень, що варто врахувати під час планування поїздки.