Розклад автобусів Плзень - Київ на 23 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Замовити автобусні квитки Плзень-Київ на сайті KoloBus


Шукаєте транспорт, щоб безпечно дістатися з Чехії в Україну? На сайті KoloBus ви можете обрати перевізника, що здійснює рух зручним маршрутом за напрямком Пльзень Київ. Забронюйте автобусний квиток заздалегідь, щоб не обмежувати себе в виборі та обрати найкращу пропозицію для подорожі. Що ми пропонуємо?
- швидкий та простий пошук рейсів на потрібну дату; 

- актуальні пропозиції від різних перевізників; 

-доступні ціни на білети; 

- комфортні та безпечні умови для подорожі; 

- можливість купити квиток зі знижкою; 

- Wi-Fi; 

- кілька варіантів оплати – готівкою під час посадки чи карткою безпосередньо при бронюванні. 

Скористайтеся зручним пошуком квитків на автобус Плзень-Київ, щоб відсортувати всі існуючі варіанти всього в декілька кліків. Система відобразить доступні рейси. Щоб ознайомитися з ними більш детально, варто лише натиснути на вподобаний варіант. Інформації буде більш, ніж достатньо, аби прийняти правильне рішення. Це і умови та рівень комфорту перевезення, розміри багажу, тривалість поїздки та інші деталі.

Питання та відповіді
Яка відстань між Київ і Пльзень на автобусі?

Якщо купити квиток на автобусний рейс, відстань між Києвом та чеським містом Плзень за актуальними маршрутами складе близько 1470 км. При цьому має значення місце перетину кордону та обрані автошляхи.

Скільки коштує квиток на автобус Львів Стамбул?

Ціна автобусного квитка зі Львова в Стамбул є фіксованою і становить 3800 грн. У разі зміни, вона оперативно відобразиться на сайті.

Скільки за часом займає проходження кордону Чеської Республіки?

Скільки часу займе прикордонний контроль неможливо передбачити. Зазвичай на проходження кордону перевізник закладає близько однієї години, але ситуації бувають різні, тож це варто врахувати, будуючи свої плани.

До якої автостанції прямує автобус Плзень-Київ?

Транспорт прибуває в Київ до станції ЗЛВ на вулицю Симона Петлюри, 32.

За скільки часу до поїздки шукати квитки Плзень-Київ?

Скористайтеся фільтром, щоб отримати інформацію про вільні місця на автобус Плзень-Київ. Перевізники відкривають бронювання за три місяці, тож у вас буде достатньо часу, щоб купити білет на автобусний рейс Україна-Чехія за доступною ціною, та бажано замовити його якомога раніше, аби гарантовано здійснити подорож у максимально зручний для себе час.

Скільки коштує квиток на автобус Пльзень Київ?

Вартість білетів на автобус варіює від 1900 до 2200 крон. Залежить вона від вибору перевізника, обраного маршруту, часу, проведеного в дорозі та інших факторів. У разі зміни ціна буде автоматично скоригована на сайті.