Розклад автобусів Рівне - Варшава на 23 травня

Питання та відповіді Всі питання
Як оформити бронювання автобусного квитка на сайті KoloBus?

Для того, щоб купити білет на автобус, вам потрібно перейти на головну сторінку KoloBus.com.ua та у пошуковій формі заповнити наступні дані:
- місто відправлення;
- місто прибуття;
- дату відправлення;
- кількість осіб;
та натиснути кнопку «Пошук».

Після завантаження всіх можливих варіантів, потрібно обрати той рейс, який вам підходить та натиснути кнопку «Забронювати». На наступній сторінці слід заповнити дані всіх пасажирів, обрати, за необхідності, знижку чи написати примітку до квитка. Потім варто внести контактну інформацію для подальшого звʼязку. Оберіть варіант оплати квитка та натисніть кнопку «Забронювати». .

Що значає «готівкою при посадці» і «карткою онлайн»?

«Напис «Готівкою при посадці» свідчить про те, що бронювання здійснюється безкоштовно з можливістю його оплати готівкою безпосередньо водію під час посадки в автобус. «Карткою онлайн» – означає покупку білету шляхом онлайн-оплати на сайті через безпечне шифроване зʼєднання.

Як отримати свої заброньовані квитки?

Після того, як ви натиснули кнопку «Забронювати», вас буде перенаправлено на сторінку, де можна завантажити квитки. Для цього натисніть на кнопку з красномовною назвою «Завантажити квитки». Слід зазначити, що білети також будуть надіслані на електронну пошту, яку користувач вказав під час бронювання. Окрім цього, завантажити квитки можна в особистому кабінеті на сайті, зареєструвавшись з використанням номеру мобільного, на який здійснювали бронювання.

Чи потрібно купувати квиток для тварини?

Можливість перевезення тварин визначається кожним перевізником індивідуально. Є перевізники які перевозять тварин, а є, які не передбачають такої послуги. Дізнатися потрібну інформацію можна, розкривши вкладку «деталі» в карточці рейсу під час пошуку. Ви також можете задати всі питання, що цікавлять, нашій службі підтримки. Для цього просто зателефонуйте нам чи напишіть у Viber або Telegram. Про особливості транспортування тварин варто дізнатися заздалегідь, перш ніж купити квиток на уподобаний рейс, адже перевезення домашніх улюбленців нерідко здійснюється за додаткову оплату. Можливо доведеться замовити білет за стандартною вартістю чи ціною зі знижкою.

Чи потрібно викуповувати квиток у касі автовокзалу?

Ні, квитки заброньовані на сайті KoloBus із оплатою при посадці не потребують викупу в касі, адже ваше місце вже заброньовано, та безпосередньо в перевізника. Цього бронювання не буде в касі, а повторна покупка лише продублює замовлення, що спричинить незручності. Оплачувати квиток слід лише водію під час посадки в транспортний засіб.

Чи гарантує «бронювання» мені місце в автобусі?


Так! Наша система інтегрована з системами всіх перевізників. Бронювання одразу потрапляє до конкретного перевізника та фіксується. В разі будь-яких змін наша служба підтримки обовʼязково завчасно звʼяжеться із вами.

Чи необхідно друкувати білет?

Квиток не потрібно друкувати. Достатньо мати його електронну версію на електронній пошті чи в будь-якому месенджері та показати під час посадки, використовуючи для цього телефон або інший пристрій. Немає потреби в зайвих маніпуляціях, адже ваше бронювання одразу передається перевізнику.

Чому мені кажуть сплатити за 1 квиток, якщо бронювання безкоштовне?


При бронюванні від чотирьох квитків та більше, перевізник вимагає оплату одного квитка, як гарантію наявності місця для пасажира на рейсі. У разі потреби, менеджер служби підтримки надасть вам детальну інформацію. Окрім того, в «пікові» дати, коли попит на автобусні квитки суттєво зростає, перевізники також можуть встановлювати оплату за бронювання, адже це гарантує явку на рейс та максимальне завантаження автобуса.

Чи прибувають автобуси вчасно?

На нашому сайті вказаний час прибуття, отриманий із затвердженого перевізником розкладу рейсу. Проте, зверніть увагу на те, що можливі відхилення від графіка руху можуть бути присутніми через ремонт на дорозі або затор, несприятливі погодні умови чи затримки на митниці (під час перетину державних кордонів), непередбаченої несправності транспортного засобу. Дані випадки виникають через фактори, які абсолютно не залежать від перевізника. Враховуючи це, якщо плануєте зустріч чи пересадку на інший транспортний засіб, наприклад, літак, розрахуйте час із суттєвим його запасом.

Скільки можна мати багажу?

Кожен перевізник має свої правила перевезення багажу. Зазвичай це 1 валіза та ручна поклажа. Щоб дізнатися більш детально, зателефонуйте чи напишіть до нашої служби підтримки. Ця ж інформація, як і інші актуальні дані, буде зазначена у вашому бронюванні.

Всі питання
Автобусний рейс Рівне-Варшава: замовити квиток для незабутньої подорожі


Чи готові ви відправитися в поїздку – швидку, комфортну та без пригод? Саме таку ви можете замовити на сайті KoloBus всього в декілька кліків. Напрямок Україна-Польща завжди був одним із найпопулярніших. І зараз можна знайти чимало автобусних рейсів за даним маршрутом. Для цього не знадобиться багато часу, – всі актуальні пропозиції від перевізників відобразяться на сторінці після того як пасажир скористається наявним фільтром.

Автобусні білети з Рівного до Варшави мають доступну вартість, тож купити їх можуть як бізнесмени, так і домогосподарки. Квитки на автобус для дітей часто продаються за зниженою ціною. Це саме той транспорт, який дозволяє заощадити, тож не дивно, що рух між станціями дуже активний. В один і той же день з автовокзалу можуть відправлятися автобуси від різних перевізників. Квитки на подорож купують дуже активно, тож якщо ви бажаєте поїхати саме в певний день конкретним рейсом, здійсніть бронювання заздалегідь, обравши варіант з пересадкою чи без. 


Особливості вибору білетів за маршрутом Рівне-Варшава


Купувати квитки онлайн завжди вигідно. І мова не лише про ціну, а навіть більше про заощадження власного часу. Жодних черг та дискусій! Достатньо лише зазирнути на сайт KoloBus. Щоб побачити розклад руху, скористайтеся фільтром, ввівши попередньо бажану дату. Співпрацюємо лише з надійними перевізниками, які надають весь спектр зазначених послуг.

На сайті відображається тільки актуальна інформація, яка в разі змін оперативно оновлюється. Завдяки цьому пасажир може обрати максимально зручний для себе автобус, наприклад, з кондиціонером чи можливістю транспортувати тварин. Вартість білету залежить від рівня комфорту, рейсу та маршруту. Щоб купити його, внесіть всю необхідну інформацію у вільні поля.

Питання та відповіді
Скільки коштує квиток на автобус Рівне-Варшава?

Ціна автобусного білету з України в Польщу варіює, починаючи з 800 і до 1300 грн.

Скільки триває поїздка на автобусі Рівне-Варшава?

Час перебування автобуса в дорозі залежить від рейсу та маршруту транспорту, а також від швидкості проходження кордону. Зазвичай подорож займає від 11 до 17 годин.

Як забронювати квиток на автобус Рівне-Варшава?

Купити білет на автобус з Рівного в Варшаву доволі просто. Оберіть бажану дату виїзду та зазначте кількість пасажирів і натисніть кнопку «Пошук». Всього лише за мить система відсортує всі актуальні рейси. Кожен з них можна вивчити більш детально, щоб згодом зробити вибір на користь найбільш цікавої пропозиції. Для цього варто натиснути «Забронювати» та внести необхідну інформацію. Дані маніпуляції займуть всього декілька хвилин.

Чи існують обмеження на поїздки за маршрутом Рівне-Варшава?

Ви без проблем можете купити квиток на автобус для дітей та дорослих, що здійснює рух у напрямку Рівне-Варшава. Обмеження зараз відсутні, втім, вони можуть мати індивідуальний характер, тож обов’язково ознайомтеся з умовами та списком послуг від кожного перевізника, в тому числі з вимогами до багажу.

Як часто виїжджають автобуси Рівне-Варшава?

Замовити квиток на автобусний рейс з України в Польщу ви можете на будь-який день, адже цей транспорт курсує між автовокзалами Рівного та Варшави щодня. Всі зміни руху автобусів автоматично відображаються в розкладі.