Як легко подорожувати із дітьми?

Сьогодні ми хочемо поговорити про тему, яка стосується багатьох батьків - автобусні поїздки з дітьми. Це дуже важлива тема, оскільки діти потребують додаткової уваги та забезпечення безпеки під час поїздок. ☺️

Якщо ви вирішили подорожувати автобусом з дітьми, то ви можете отримати багато пільг. У нас, наприклад, є перевізники, які дають до 70% знижки на дітей. Деякі перевізники ділять дітей по віку, для прикладу, до 6 років, до 12 років, від чого залежить максимально можлива знижка. Також, ви можете скористатися нашим сервісом KoloBus, де можна забронювати квитки безкоштовно з оплатою при посадці.

Підготовка до поїздки з дітьми на автобусі - це дуже важлива частина процесу. Намагайтеся взяти з собою все необхідне, щоб ваша подорож була комфортною для вас та дитини.

Якщо посадка в автобус вільна, то обовʼязково виберіть місце для дитини, яке буде зручним та безпечним. У нашому сервісі KoloBus наші менеджери обовʼязково пропишуть побажання за місця пасажирів перевізнику, щоб ви та ваша дитина відчували себе комфортно під час поїздки.

Якщо ви плануєте поїздку за кордон з дітьми, важливо мати при собі всі необхідні документи. Наприклад, для перетину кордону з дитиною необхідно мати її свідоцтво про народження, а також дозвіл на виїзд за кордон від другого батька, якщо він не поїде разом з вами.

Зважаючи на те, що в Україні діє воєнний стан, дитина може їхати закордон без дозволу від батька чи мати, якщо вона їде із одним з батьків.

Для батьків з дітьми автобусна поїздка може бути відмінним варіантом для подорожей по Україні та за її межами. У нашому сервісі KoloBus ми забезпечуємо безкоштовне бронювання квитків та оплату при посадці, що дає можливість зекономити гроші та не хвилюватися про можливі проблеми з оплатою.

Вам також може бути цікаво

Не знайшли потрібний рейс?

Звʼяжіться з нашою службою підтримки, яка допоможе вам здійснити пошук по усім перевізникам, підібрати та забронювати потрібний квиток.