Як подорожувати автобусом із твариною

Подорожі з улюбленими домашніми тваринами стають все популярнішими, особливо серед тих, хто не може уявити своє життя без чотирилапих друзів. Якщо ви мрієте вивезти свого улюбленця за кордон та відчути радість подорожей разом, KoloBus готовий допомогти вам зробити це легко та комфортно.

 

Перед тим як збиратися у дорогу, важливо пам'ятати про ряд обов'язкових етапів, які забезпечать безпеку та комфорт вашої тварини під час подорожі.

 

Вакцинація та чипування: ключові кроки

Однією з найважливіших умов для перевезення тварин за кордон є їх вакцинація та чипування. Ці процедури обов'язкові та допомагають уникнути ризиків захворювань та забезпечити контроль над місцем перебування вашого улюбленця.

 

Без вакцинації не можливе ввезененя тварини до країн Європейського Союзу, адже це захистить їх від захворювань, що можуть бути поширені у рідній країні. Крім того, обов'язковими є паспорт тварини та довідка про титри антитіл до збудників захворювань, на які проводилась вакцинація.

 

Отже, перші кроки перед відправленням нашої тварини у подорож:

- Чипування тварини: Гарантує ідентифікацію та зручний контроль за улюбленцем.
- Вакцинація від сказу: Захищає від небезпечних захворювань та є ключовою для перетину кордону.
- Отримання довідки про титри антитіл: Документ, що підтверджує ефективність вакцинації та готовність до безпечної подорожі.
- Отримання паспорта європейського зразка: Надає всю необхідну інформацію та робить подорож офіційною.

 

Вартість та Зручність

Вартість перевезення тварини може варіюватися в залежності від обраного перевізника та маршруту. Звертаючись доKoloBus, ви можете скористатися не тільки високоякісним сервісом, але й знижкою на перевезення до 50%. Це стає важливим фактором при плануванні вашої подорожі.

 

Необхідно також подбати про зручну переноску для вашої тварини, щоб вона відчувала себе комфортно та безпечно. Це допоможе зробити подорож приємною не лише вам, а й вашому чотирилапому другові.

 

Подорожі з тваринами стають все доступнішими, завдяки KoloBus та їхній пильній увазі до деталей. Забезпечте безпеку та комфорт своєму улюбленцю, дотримуючись усіх необхідних правил та процедур.

 

Спробуйте перевезення з KoloBus, де вас чекає високий стандарт обслуговування та приємні знижки. Підготуйте свого улюбленця до подорожі та насолоджуйтесь разом кожним кілометром шляху.

 

Підібрати свій рейс   Служба підтримки KoloBus

Вам також може бути цікаво

Не знайшли потрібний рейс?

Звʼяжіться з нашою службою підтримки, яка допоможе вам здійснити пошук по усім перевізникам, підібрати та забронювати потрібний квиток.