Хто ми? emoji

Ми молода та амбітна команда KoloBus, яка створила даний сервіс онлайн-каси, щоб кожен зміг зручно та швидко здійснити бронювання квитка на автобус. Тут ви можете заздалегідь купити білет, скориставшись спеціальним фільтром. Окрім того, кожен пасажир має можливість отримати якісну та професійну допомогу менеджера з підбору рейсу, витративши на це мінімум свого часу.

Наші технології rocket

Завдяки прямим договорам із усіма ключовими перевізниками, ми забезпечуємо автоматичну передачу замовлення квитків одразу в систему. Ви можете бути спокійні, що ваше бронювання отримали чи то вночі, чи у вихідний день. А сайті відображається вся актуальна інформація, в тому числі та, що стосується цін та рейсів. У разі зміни умов транспортування, графіку чи вартості білетів – дані оновляться автоматично.

Ціни dollar

На сайті KoloBus відображаються прямі ціни перевізників без прихованих комісій та націнок. У вас є можливість купити квиток за найнижчою ціною та обрати знижку у разі її наявності. В більшості випадків знижки розповсюджуються на білети для дітей та людей похилого віку. Іноді вони складають до 70% від повної вартості квитка. З KoloBus ви можете бути впевнені, що замовили квиток за найкращою ціною!

Наша ціль bus

Ми прагнемо забезпечити швидке та максимально якісне надання послуг. Саме тому кожен наш пасажир отримує персонального консультанта, який 24/7 готовий допомогти та надати відповідь на будь-яке запитання (що стосується його профілю), а також порекомендувати рейс і перевізника, який підійде саме вам. З KoloBus у кожного пасажира є можливість здійснити бронювання та оплатити його на сайті чи безпосередньо під час посадки в автобус.

Наш сервіс bus

KoloBus – це онлайн-каса, яка об’єднує пасажирів та перевізників. Хоч ми не є перевізником, але докладаємо максимальних зусиль, щоб інтереси пасажира були захищені. Наша команда завжди знаходить вихід з будь-яких ситуацій та вирішує проблеми на користь пасажира.
Не знайшли потрібний рейс?

Звʼяжіться з нашою службою підтримки, яка допоможе вам здійснити пошук по усім перевізникам, підібрати та забронювати потрібний квиток.