Оля

Львів - Мюнхен


Їздила з колобусом до Мюнхена. Квиток оплатила на сайті. Мені дуже сподобався цей сайт, дружелюбні менеджери та безпроблемна поїздка, а досвід в поїздках я вже маю... І не завжди позитивний. Тому, обов'язково оберу колобус ще раз.

Тетяна

Київ - Прага


Хочете чесний відгук! Тоді тримайте! З сайтом колобас я їздила в Прагу по роботі. Оплата за квиток при посадці. Дівчата дуже швидко перетелефонували та все узгодили, квиток скачала без проблем на сайті, перепитали чи я його скачала, і уточнили деталі. Автобус був вчасно. Я дуже задоволена сервісом, 1 бал знімаю через водіїв перевізника, але Колобас тут нідочого, бо цей сервіс працює з всіма перевізниками. Тому, я їх дуже рекомендую.

Харламова Людмила

Аліканте - Київ


Їхала вашим рейсом в неділю, з Аліканте в Київ, хочу вам подякувати. дуже сподобалось у вас класна команда, ввічливі, приємні водії, по хлопцях видно, що віддані своїй справі, люблять людей і свою роботу, приємно спілкуватись с такими щирими, доброзичливими, уважними, фахівцями своєї справи. щиро дякую, успіхів здоровʼя міцного, хай у вашої команди все буде добре. С вдячністю і повагою.

Наталія

Богатиня-Запоріжжя


Дякую за чудову поїздку. Все було супер. Особливе спасибі водіям. Це справжні майстри своєї справи!

Валентина

ОДЕССА -ЛОДЗЬ И ОБРАТНО


Автобусы могли бы желать лучшего, но все остальное прошло нормально, водители вежливые, внимательные. Меня одну автобус ждал 25 мин. на пересадку. Буду обращаться для поездок в эту фирму.

Оксана

Вроцлав-Одеса


Дуже порядний і відповідальний перевізник. За квиток платила при посадці на автобус, у водія вже був список з прізвищами пасажирів. Мені завчасно повідомили номер автобуса, навіть колір його. Окремо хочу подякувати водіям Михайлу і Роману рейс Вроцлав-Калуш вс-4321. Дуже уважні, попереджали коли зупинки, кожні 2 години виходили де безплатні туалети. Перераховували пасажирів. Дуже приємні, уважні. Буду звертатись сюди, коли буду їхати наступного разу. Люди на своєму місті. Дякую!

Надія

Одеса - Вільнюс


Цій фірмі можна довіряти) Бронювала завчасно, з розрахунком за квитки в автобусі) неодноразово нагадували про поїздку , навіть про закорд паспорт нагадали, і номер автобусу, колір) Комфортний автобус, інет, доброзичливі водії) Рекомендую!!!!

Залишити відгук

Залиште відгук про Вашу поїздку, нам дуже важлива Ваша думка

Натискаючи кнопку "Відправити форму" я приймаю Умови та Політику конфінденційності KoloBus
Не знайшли потрібний рейс?

Звʼяжіться з нашою службою підтримки, яка допоможе вам здійснити пошук по усім перевізникам, підібрати та забронювати потрібний квиток.